.

5 Bin 425 Kişiye KEY Ödemesi Müjdesi

SGK ve Tasfiye Halindeki Emekli Sandığı uzmanlarının yaptığı inceleme sonucunda KEY bilgilerine ulaşılan 5 bin 425 hak sahibine 8 Ekim’den itibaren ödeme yapılacağı açıklandı..


SGK ve Tasfiye Halindeki Emekli Sandığı uzmanlarının arşivler incelemeleri sonucunda bugüne kadar ödeme alamayan 5 bin 425 hak sahibinin KEY bilgilerine ulaşıldı. Toplam 2.3 milyon lira tutarındaki ödemeler 8 Ekim’de başlayacak.

Yapılan hesaplama sonucunda, 5 bin 425 KEY hak sahibinin 9 bin 881 liralık ana para ve 427 bin liralık da nema alacağı çıktı. Aynı kişilere Emlak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı payı olarak da 1.9 milyon liralık, faiz olarak 418 bin liralık ödeme yapılacak. 5 bin kişiye yapılacak toplam ödeme ise 2.3 milyon liraya ulaşacak. Hak sahiplerinin ödemeleri ise Ziraat Bankası tarafından gerçekleştirilecek.

Yakında ödemeler yapılacak
Tasfiye Halindeki Emlak Bankası’nın ve Sosyal Güvenlik Kurumu’nun (SGK), KEY ödemesinden bilgileri eksik olduğu için yararlanamayan kişilerle ilgili çalışması sürüyor. Tasfiye Halindeki Emlak Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Sayın, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, kamu kurumlardan gelen bilgiler doğrultusunda, yeni listelerin hazırlandığını ifade etti. Sayın, listelerle ilgili yapılan çalışmalar sonucunda önümüzdeki günlerde hak sahiplerine yeni ödemelerin yapılacağına işaret etti.

Star


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »