.

43 saniyede 1 emlak satılıyor ya da kiralanıyor

Türkiye’nin en büyük pazar yeri sahibinden.com, 2013’ün ilk üç aylık sahibindex “vasıta” verilerini açıkladı. Verilere göre yılın 1. çeyreğinde her 43 saniyede 1, saatte 85 ve günde 2 bin 39 adet vasıta satıldı veya kiralandı. emlak

Türkiye’nin en büyük pazar yeri sahibinden.com, 2013’ün ilk üç aylık sahibindex “Emlak” verilerini açıkladı. Verilere göre yılın ilk çeyreğinde 2 milyon 27 bin 599 Emlak ilanı verildi. Üç aylık süreçte satılan ya da kiralanan emlak sayısı 2 milyon 27 bin 599 oldu. Bu da yılın ilk çeyreğinde sahibinden.com üzerinde her 43 saniyede 1, saatte 85 ve günde 2 bin 39 adet emlak satıldı veya kiralandı anlamına geliyor.

 

Türk Halkı Doğalgazlı Sıfır Binalarda Oturmayı Tercih Ediyor

Sahibindex verilerine göre 2013 yılının ilk üç ayında Türk halkının en çok tercih ettiği Konut tipi yeni inşa edilmiş binada, ikinci katta yer alan, Doğalgaz ile ısınan ve 3+1 odaya sahip daireler oldu. Kiralık dairelerde 120 m2’lik daireler talep görürken, Satılık dairelerde ise tercih 100 m2’lik konutlardan yana oldu.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar