.

42 Maslak’ta Metrekaresi 4.750 Liradan Başlıyor

Bay İnşaat tarafından inşa edilmekte olan 42 Maslak projesinde metrekare birim fiyatları 4 bin 750 lira ile 6 bin 800 lira arasında değişiyor.42 Maslak

BAY İnşaat  tarafından 950 milyon liralık yatırımla hayata geçirilen 42 Maslak projesinde tüketiciye yeni bir satış modeli sunuluyor..

Özmandıracı, “Türkiye’de ilk olma özelliğine sahip “Extended Stay” isimli yatırım modelini uyguluyoruz. Ticari tapulu, küçük metrekareli ‘Multi Office’leri yatırımcılar için fırsata dönüştürmeyi amaçlıyoruz. “Extended Stay” modeli ile yönetim şirketine yetki verilmesi ardından haftalık ya da aylık periyotlarda ofis kiralama imkânı sunuluyor” dedi.
SANAT BAŞROLDE
Maslak’a yatırım yaparak ofis konseptine yaşam katmak istediklerini anlatan Özmandıracı, “Maslak önemli bir nokta. Biz bölgemize sahip çıkmak istiyoruz. Bölgeden başlayarak Türkiye’nin sanatına katkıda bulunmak istiyoruz. En büyük eksiği yaşam merkezi. Biz projemizle yaşamın yanı sıra alışveriş ve sanatı da önemli kılmak istiyoruz. Sanat insanlığın kalitesini yükselten en önemli araçlardan birisi. Projede işaretler bile sanatı yansıtacak. Her noktada sanata büyük önem veriyoruz” dedi. Yaptıkları her projede aileden ya da ortaklardan birisinin mutlaka oturduğunu anlatan Özmandıracı, 2013 yılının ilk yarısında teslimatların başlayacağını söyledi.
İSTİNYE-TAKSİM ARASI ÖNEMLİ
“42 Maslak projesinde 2012 yılı son üç aylık döneminde, 70 ünite ve 16.500 metrekarelik alan satıldı” diyen Özmandıracı, şunları söyledi: “İstinye-Taksim arası bölge, Kâğıthane ve Boğaz hattı alanları, bizim de uzmanlığımız olan ‘Kent Yaşamı’ alanının çerçevesi. İstanbul’un marka değerine asıl katkıyı da bu bölgedeki projeler sağlamaktadır. Biz de bu bölgedeki, özellikle de İstinye’deki fırsatları değerlendiriyoruz. Konut alanlarımızın metrekare birim fiyatları, 4.750-6.800 dolar, ofis alanlarımızın metrekare birim fiyatları ise 5.250-6.500 dolar bandındadır. Penthouse’larımızda ise metrekare birim fiyatları 15.000 dolardan başlıyor.”
İletişim:  212 276 00 42

 


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »