.

2014 Çatı Sektörü İçin 2013’e Göre Daha Durağan Geçecek

ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanı Nazım Yavuz, çatı kaplama sektörünün 2013 yılını yüzde 5 büyümeyle kapatacağını ve 2014 yılının sektör için daha durağan geçeceğini tahmin ettiklerini belirtti.Çatı Sektörü

İnşaat sektörünün en önemli alt sektörleri arasında yer alan ve kentsel dönüşüm sürecinin başlaması ile hızlı büyümesi öngörülen çatı sektörü, 3 milyar dolar büyüklüğe ulaştı.

Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER) Yönetim Kurulu Başkanı Nazım Yavuz, Türkiye’de yaklaşık olarak bin 500 firmanın çatı kaplama sektöründe faaliyet gösterdiğini ifade ederek, “Çatı kaplama sektörü, 2013’ü yaklaşık yüzde 5 büyümeyle kapatır. Avrupa’da yaşanan kriz ve bunun ülkemizdeki etkileriyle 2014’ün 2013’e göre daha durağan geçeceğini tahmin ediyoruz” dedi.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Sektörel kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »