.

2013’ün En İyi Oteli İstanbul InterContinental

One Minute , InterContinental Hotels Group tarafından düzenlenen törende, İstanbul InterContinental, Avrupa, Orta Doğu, Afrika bölgesi 2013 Yılın Oteli Ödülü’ne layık görüldü.InterContinental Hotels

InterContinental Hotels Group tarafından her yıl düzenlenen ve en iyi otellerin ödüllendirildiği törende Avrupa, Orta Doğu, Afrika bölgesi “2013 Yılın Oteli Ödülü” İstanbul InterContinental’ın oldu.

Dünyaca ünlü rakipleri Le Grand Paris InterContinental, Cannes Carlton InterContinental ve Amsterdam Amstel InterContinental’ı geride bırakarak ödüle layık görülen InterContinental İstanbul’un Genel Müdürü Fatih Şenuslu, “İstanbul ekibi olarak daha iyisini yapmaya çalışıyoruz. Misafirlerimizin memnuniyeti her şeyin önünde. Bu ödülle 2013 yılını da başarıyla tamamlanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

Yılın Oteli ödülü, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerindeki tüm zincirleri kapsayan ve konuklar tarafından cevaplanan anketler  baz alınarak veriliyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Turizm kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »