.

150 BİN KİŞİYE GÖÇ VE İŞ İMKANI

Üçüncü Havalimanı inşaa sürecinde birçok gayrimenkul,sosyal ve iş imkanlarının yanı sıra Kuzey İstanbul’un yerleşim yapısıda gelişme hızla devam ediyor.

29 Ekim 2018 tarihinde açılışı planlanan projede güncel olarak Terminal ve aktarım binaları çalışmaları halen sürüyor.
BÖLGE’NİN TİCARİ POTANSİYELi


Bölge kapsamında kiralık daire avantajları,satın ve yatırım amaçlı konutlar ve ticari ünite yapım durumları ise ekonomik olarak bölgede potansiyel varlık beklentisini ortaya çıkarıyor.
Bunun yanına bölgedeki kabin memurluğu, pilot, yer hizmetleri görevlisi ve mühendislerin ikame durumuda bölgedeki konut ihtiyacını karşılama noktasında inşaat sektörünün hedefinde.
KONUTLARIN FİYAT ARTIŞI

Bölgede inşası tamamlanan Kuzey Marmara Otoyolu, yıl sonunda hizmete girecek. Ayrıca buraya taşınmak isteyenler, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün iki yakasına yerleşmiş olacak. Özellikle Havalimanı projesi başlangıç tarihinden itibaren bölge arazilerinde %20 var olan proje fiyatlarında %15 Ticari ünite satışı ve kiralamasında %yüzde 10’un üzerinde artış gözlenmektedir.

Osman Yıldırım/KurumsalEmlakHaberleri


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler, Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar