.

14. MÜSİAD Uluslararası Fuarı’na Hasanoğlu İnşaat’ta,katıldı

Başarılı konut ve kamu projelerine imza atan, sektörün önde gelen şirketlerinden Hasanoğlu İnşaat, 11-14 Ekim 2012 tarihleri arasında CNR Expo Center – Yeşilköy’de düzenlenen 14. MÜSİAD Uluslararası Fuarı’na katıldı.

nşaat sektörünün öncü şirketlerinden Hasanoğlu İnşaat, 11-14 Ekim 2012 tarihleri arasında CNR Expo Center – Yeşilköy’de düzenlenen 14. MÜSİAD Uluslararası Fuarı’nda, 8. Hol A02 numaralı standında ziyaretçilerini ağırladı.

Açılışını Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı, 750 katılımcı firma, 84 ülkeden 5000 yabancı işadamı ve 175.000 yerli ziyaretçiyi bir araya getiren MÜSİAD Fuarı’nda, İslam Ülkelerinde Ekonomi ve Siyasete ilişkin paneller düzenlendi.

Banu Evleri Bahçeşehir projesini hayata geçiren Hasanoğlu İnşaat, 51.000 metrekare alan üzerine projelendirilen, 384 Daire ve 42 adet Kent Villası’na sahip 426 konutluk yeni projesi BANU EVLERİ ISPARTAKULE’nin tanıtımını gerçekleştirdi.

Fuarın açılış günü Hasanoğlu İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Yıldırım Gürdal, yaptığı açıklamada; müşterilerin ve pazarın değişkenlik gösteren ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirterek, “hedef kitlemize sunduğumuz en temel faydanın, geliştirdiğimiz projelerde yaşam adına her türlü konforu sunmak ve müşterilerimize aradıkları komşuluk ilişkilerinin yaşandığı o eski mahalleleri yaşatmak olduğunu düşünüyorum” dedi.

Basın mensuplarına bilgi için

Hasanoğlu İnşaat A.Ş.

Gizem Toy  / 0212 669 84 90

Hasanoğlu İnşaat Hakkında

1993 yılında, Mustafa Hasanoğlu tarafından kurulan Hasanoğlu İnşaat, betonarme, çelik ve ahşap yapılar üzerine gerçekleştirdiği imalatlar ile kamu alanında ve özel sektörde başarılı projelere imza atmıştır. Hasanoğlu İnşaat’ın grup şirketlerinden Temeltaş İnşaat ise zemin ve temel mühendisliği alanında Türkiye ve yurtdışında başarılı projelere imzasını atmaktadır.

İnşaat sektöründe 19 yıllık bir geçmişe sahip Hasanoğlu İnşaat, geleceğin teknolojisini kullanarak fonksiyonel, insan ve çevre odaklı, estetik tasarımlara sahip projeler inşa etmeye özen göstermiştir. Hasanoğlu İnşaat’ın konut projeleri arasında Banu Evleri Ispartakule, Banu Evleri Bahçeşehir, Kiptaş Aydos Evleri Türk Evi ve Kiptaş Aydos Evleri Kanada Evi Projesi yer alırken, firmanın kamu projeleri arasında ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi Merter Hizmet Binası, İGDAŞ Yeşilköy Hizmet Binası, İGDAŞ Kartal Hizmet Binası, İGDAŞ Koşuyolu Hizmet Binası, Boğaziçi Üniversitesi Kapalı Spor Kompleksi yer almaktadır.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Fuarlar kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »