.

10 yıl su geçirmeyen çatı

Çatı yalıtım sistemleri üreticisi Onduline Avrasya, çatı kaplamasına Onduvilla bitüm esaslı kiremit malzemesini yenileyerek inşaat sektörünün hizmetine sundu.

Çevreci özellikleri ile de dikkat çeken ürün 10 yıl su geçirmezlik garantisine sahip. Çatı kaplamasında dünyanın en hafif malzemelerinden biri olan ürün metrekarede dört kilogramlık yük meydana getirirken, kolay montajı ve işçilik maliyetlerinin düşüklüğüyle dikkat çekiyor. Klâsik çatı kaplama anlayışını değiştirecek olan üç boyutlu efekti veren ürün Akdeniz toprak kiremitlerinin gölge efekti ve derinliğine daha da yaklaşmış oluyor. Özel bir altyapı uygulaması gerektirmeyen Onduvilla, aralıklı döşenmiş kaplama tahtası, beton, OSB ya da çelik mertekler üzerine rahatlıkla uygulanabiliyor. Sıcak ve soğuk hava şartlarına göre dizayn edilen Onduvilla, esnek yapısı nedeniyle don olayının yaşandığı bölgelerde de rahatça kullanılabiliyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar