Fikirtepe’de İmar Değişikliği Olmayacak

Uluslararası Katı Atık Su Kongresinin açılışında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Fikirtepe’de imar değişikliği yapılıp yapılmayacağı açıkladı.Fikirtepe

Uluslararası Katı Atık Su Kongresinin açılışında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Çevre ve Şehiriclik Bakanı Erdoğan Bayraktar, “Devam eden projelere hız kazandırmak için biz bir atılım yaptık. Aslında orada 3’de 2 çoğunlukla, karar verme, harçlarda muafiyet, kira yardımı yapabilme, alınabilecek kredilere destek verme konularında işin önünü açmak için. Büyükşehir Belediyemize yardımcı olma bakımından böyle bir karar aldık. Fikirtepe’deki hak sahibi insanlarımıza, Kadıköy‘ümüze hayırlı olsun”  dedi.

Gelen bir soru üzerine Fikirtepe‘de imar değişikliği olmayacağını da ağzından kaçıran Bayraktar, ” Şu andaki düşüncemiz, orayı daha sağlıklı bir hale getirmek. En güzel dizayn neyse onu yapacak. Araştırmalar devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesiyle birlikte en güzelini yapacağız” yanıtını verdi.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Sag Taraf Reklamlar Devam