Cam Kuleler’de fiyatlar 550 bin TL’den başlıyor!

Rişvanoğlu İnşaat Adana’da 25′er katlı iki kule olarak inşa edilen Cam Kuleler’de fiyatlar 550 bin liradan başlıyor.

Adana’da farklı konut projelerine imza atan Rişvanoğlu İnşaat, şimdi de Cam Kuleler projesini devreye soktu. İlk kulenin kaba inşaatı yüzde 85 oranında tamamlandı. Rişvanoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Barış Rişvanoğlu, yakın zamanda ikinci kulenin de temellerini atmaya hazırlandıklarını söyledi.  20 bin metrekare arsa içinde konumlanan Cam Kuleler 25′er katlı olarak yükseliyor. Projede 67 ayrı tipte toplam 132 konut bulunuyor.

 

Her daireye kiler

 

Dairelerin alanları 170 metrekare ile 550 metrekare arasında değişiyor. Her daireye bir kiler ve çamaşır odası veriliyor. Ebeveyn banyo, giyinme odası ve kat bahçeleri de bulunan Cam Kuleler’de 166 ile 353 metrekare arasındaki 3+1′den toplam 27 daire, 204 ile 437 metrekare arasında 4+1′den 38 daire, 204 metrekare ile 438 metrekare arasında 5+1′den 36 daire yapılıyor.

 

Eve özel havuz

 

Cam Kuleler’de ayrıca içinde Spa ve yüzme havuzu olan tek tip 2 adet 550,85 metrekare 5+2 penthouse daire de yer alıyor.  Bu dairelerin satış fiyatı 2 milyon 500 bin lira olarak veriliyor. Jakuzi ve yüzme havuzu olarak sınıflandırılan daireye özel balkon havuzlar ise sadece 50 konutla sınırlandırılmış durumda. Bu tür havuzlu dairelerden her katta bir tane mevcut olduğunu belirten Rişvanoğlu, “Dubleks ve tek katlı evlerde havuz seçeneğinin olduğunu söyledi

 

Ödemede kolaylık

 

Projede dairelerin fiyatları 550 bin liradan başlangıç gösteriyor. Banka kredisine uygun olan projede şirket bünyesinde kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor.

 

Sağlıklı yaşam alanı

 

Cam Kuleler toplam arsa alanının sadece 3 bin metrekaresine konumlanmış durumda. Geriye kalan 17 bin metrekare ise tamamen sosyal yaşam alanlarına bırakılmış. Sosyal alanlarda açık havuzlar, yeşil alanlar ve spor kortları ile 6 bin 600 metrekare alan içinde sağlıklı yaşam ünitesi bulunuyor. Projenin teslim tarihi Temmuz 2013 olarak veriliyor.

 

Emine Açar / BUGÜN


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar